[43] : Prezentacja reprezentanta Slawonii na Our Sound 2017

os2017-elderland-small

W slawońskich preselekcjach do Our Sound 2017 w Elderlandzie wzięło udział 3 artystów. Wybór był bardzo trudny, ponieważ każda propozycja była ciekawa i warta wysłania jej na arenę międzymikronacyjną.

Niestety, zwycięzca mógł być tylko jeden i został nim Orlin Pavlov z piosenką S edno krilo. Otrzymał on w głosowaniu 24 punkty z sześciopunktową przewagą nad kolejnymi propozycjami.

Orlin Pavlov ma 38 lat, urodził się w Utopje (Ochrydia) , od maleńkości przejawiał talent muzyczny, który zapewne odziedziczył po dziadku, znanym w Slawonii akordeoniście, Kristianovi Pavlov. Ojciec Orlina pracował w fabryce, matka natomiast zajmowała się domem i dziećmi (Państwo Pavlov mają ich szóstkę: czterech synów i dwie córki). Orlin w wieku 14 lat, aby pomóc matce w utrzymaniu rodziny, zaczął grać na gitarze i śpiewać przy ulicy Tezidnevskiej – popularnym deptaku w Utopje. Został tam dostrzeżony przez dyrektora szkoły muzycznej w Utopje, który opłacił Orlinovi czesne w swojej szkole, aby ten mógł dalej rozwijać swój talent.

Po ukończeniu szkoły muzycznej Orlin Pavlov odkrył w sobie jeszcze jeden talent – aktorski. Zaczął grać w popularnych filmach oraz gościnnie w slawońskich serialach. Nie porzucił jednak kariery wokalnej i w przeciągu kilku lat został jednym z najpopularniejszych wokalistów w Ochrydii, a po upadku reżimu, w całej Slawonii.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s